| Ayna a întrebat:

Vreau sa imi procur farduri de ochi. Ce firma imi propuneti? Mersi!

Răspuns Câştigător
| DanceIsMyLife a răspuns:

Chanel...da dk nu vr d-astea maiscumpe poti sa iei L'oreal, Max Factor, Yves Rocher

6 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Dacă vrei farduri calitative şi mai puţin toxice ca astea cu 5-10 leilaughing, îţi recomand firmele gen Revlon, L'oreal, Max Factor, Yves Rocher, etc.
Dacă nu, există Avon, Oriflame, etc. Dar eu una nu pun pe piele produsele lor laughing.

| LoliTa_7237 a răspuns:

Elf sau sephorawinkingcrdma am dl elf si sunt super bune...iar dl sephora.tot asa sunt ff bune

| LittleKiss a răspuns:

Eu iti propun Oriflame daca vrei ceva care sa fie si mai ieftin si bun, sau Life Care, unde toate produsele, respectiv fardurile, sunt din plante si nu'ti pot afecta tenul. sper ca ti'am fost de ajutor :*

| Diana240796 a răspuns:

Avon,oriflame sunt cele mai sigure

| anonim446 a răspuns:

M.A.C sunt cele mai bune.nu se strang in pliurile pleoapei, rezista, etc.mai sunt bune si cele de la Deborah. sper ca te-m ajutathappy

| Oana05 a răspuns:

L'oreal, Yves Rocher (sunt naturale )