| ariana_5123 a întrebat:

Vreau sa imi tatuez sprancenele.Am auzit ca doare. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| mihaa a răspuns:

Da, sa stii ca doare atunci cand faci un tatuaj, de ex eu mi-am facut un tatuaj in 98, pe san, inimioara ca o coroana de spinii si o flacara dar m-a durut ca m-am si miscat si a iesit nu tocmai bine, sa nu va imaginati ca l-am facut la cineva care nu avea habar sau metoda ca acul, avea aparat de tatuat, tipul chiar se pricepea, dar durerea e durere, acum vezi tu, daca merita sa suporti durerea

8 răspunsuri:
| YLLL a răspuns:

Poti sa ti le vopsesti cu vopsea pentru sprancene.happy

| Munchkin a răspuns:

Să vezi tu ce ai să regreţi peste câţiva ani...
FIŢE, DOMNE, FIŢE!

| Gabystelistu95 a răspuns:

Eu cred ca doare rau sad

| SexyBarbieDoll a răspuns:

Nu doare foarte tare! este o durere suportabila

| ._6225 a răspuns:

Eu stiu fete care si-au tatuat sprancenele... Din cate stiu eu de la ele n-a durut foarte tare tatuatul. Doare putin, ca deh, orice tatuaj doare. Eu spun totusi sa te mai gandesti daca vrei tatuaj la sprancene. Sa nu iti para rau pe urma...

| rebelutza4u a răspuns:

Da doare... acum tu sti ce faci

| -TattO- a răspuns:

Si. marmota invelea ciocolata in lenjerie intima...

| Clutsky a răspuns:

Orice tatuaj doare, cu atat mai mult cele de pe fata si gat!