| Yoyo7949 a întrebat:

Am si eu o problema cu sprancenele.Am o spranceana mai groasa si mai scurta si alta mai subitire dar putin mai lungaa.Am incercat sa ma dau cu ulei de ricin pe aia slaba mai mult ca sa fie mai deasa si pe cealalta doar la coltul ochiului unde e mai scurta ca sa creasca si de o luna si ceva 2 nu se vede niciun rezultat.La aia mai subtire nu imi creste parul.Nu vreau nici sa mi le tatuez nici sa ma vopsecs.Ma dau putin cu creion sa nu se vada in rest nu pot face altceva.Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

Da, penseaz-o pe aia groasa. Oricum la fete e urat daca au sprancene stufoase. Ce esti bufnita?

| Awndre a răspuns:

De ce nu te duci la salon sa te rezolve? Costa in jur de 10-20 lei si nu mai ai problemehappy

| LifeIsMyColor a răspuns:

Eu zic sa te frumos la un salon de frumusete si sa te pensezi. Iti zic eu doar asa o sa le ai egale. Baftaa :]!

| Yoyo7949 explică:

Poi ma pensez, si ma dau cu creion sa fie egale. Oricum, orice as incerca la aia din stanga nu imi creste calumea, ca la cea din dreaptasad

| WeeD a răspuns:

Pai mai bine le "vopsecs".
Oricum nu am ineles nimic.Aia slaba e mai grasa si aia grasa e mai slaba? laughing

| denny_2973 a răspuns:

Mdasi eu m am dat cu ulei de ricin dar nu rezolvi nimic si sa stii ca si eu am aceiasi problema si pe mine m a pensat cineva care se ocupa numai cu pensatul si acum chiar sunt super, bine acum nu cred ca cunosti o persoana de genu da potisa te duci la un salon zigur o sa te ajutewinkingfnd?