| Șttefania a întrebat:

Vreau sa incep sa joc Tenis de masa, cu ce ma ajuta? Ma pot dezvolta din tenisul de masa?

3 răspunsuri:
| CyLvEr a răspuns:

Desigur ca te poti dezvolta...mai ales la dexteritatea mainilor si incheieturilor.
Eu joc tenis de masa de 3 ani, 1-2 ore pe zi cu vecinul, desigur ca numai in zilele cand am timp si acum imi misc mainile mult mai repede si pot executa unele chesti cu mainile mult mai rapid, cum ar fi scrisul la taste.

| serjju a răspuns:

Da si eu joc de foarte mult timp FUNDA?

| Demet a răspuns:

Hei și eu practic tenis de masa si depinde cati ani ai. Dacă vrei sa faci de performanta trebuie/trebuia sa începi din clasele 1-2.Te poți dezvolta bine la tenis de masa.TT