| Alle_3959 a întrebat:

Vreau sa ma fac blonda...Parul meu este saten si doar cateva suvite sunt blonde.Imi spuneti si mie daca exista vopsea de par care se duce dupa prima, a doua spalare?(spuneti-mi si ce firma si cam cat costa)

Răspuns Câştigător
| Xperson a răspuns:

Da sigur, se numeste sampun tonal si costa aproximativ 50lei din md

1 răspuns:
| Baby a răspuns:

N-ai cum sa te faci blonda si sa se duca culoarea dupa aia. Deci ca sa te faci blonda trebuie sa folosesti oxidant, sau ma rog, o vopsea cu oxidant. iar vopsele care se duc dupa cateva spalari nu au oxidat deci nu deschid culoarea parului. Poti sa te faci numai cu vopsea permanenta sau semipermanenta care tine vreo 28 de spalari din cate stiu eu. succes