| anonim_4396 a întrebat:

Deci vreau sa imi fac suvite mov si nu stiu cum in afara de vopsea ce metode mai sunt? P.Sam parul saten si ondulat. App nu vreau sa se duca dupa prima spalare.

6 răspunsuri:
| narcisa a răspuns:

Daca nu vrei sa tina mult incearca sampon pentru vopsit (dureaza vreo 8-9 spalari)
fundita?

| 009 a răspuns:

Puneti extensi nu st scumpe si st toate noantele

| NuAmHabar a răspuns:

Singur mod in care nu se duce dupa prima spalare, e vopseau.Sunt spreiuri pentru par cu culori, cu sclipici, dar se duc dupa ce te spelihappy

| cristiana_4483 a răspuns:

Incearca un noantator. se ia la 4-5 spalari

| tz_6238 a răspuns:

Heii happy incearca violet de gentiana...nu e scump.si se duce dupa 3 4 5 spalari. happy. Doar ca nu o sa se vada foarte clar pe par, daca e saten. Insa merita incercat. happy [ eu m`am facut pe suvitele blonde, si a iesit drooling]

| scumpikxa a răspuns:

Pune-ti extensii! :* Sau ar mai fi ceva. Deci se poate cu henna. Asta NU se duce la prima spalare si ii si mai sanatoasa pentru. par. In concluzie eu zic sa te faci cu henna!