| Maddie02 a întrebat:

Vreau sa ma fac cu nuantator sau sa ma vopsesc. si nu stiu ce culoare mi se potriveste. eu am culoarea castanie la par. plsss imi spunetiii happy
O prietena mi-a spus culoarea ciocolatei. si nu stiu daca mi se potriveste. Ce culoare mi se potriveste.

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Pai nu conteaza asa mult culoarea ta naturala. Ca sa-ti spunem ce culoare ti se potriveste trebuie sa mai dai unele detalii precum : culoarea pielii [ deschisa, foarte deschisa... ], culoarea ochilor, a sprancenelor...

| BruneTTe a răspuns:

Asa. Pai sunt exaaaact ca si tine : piele deschisa, sprancene chiar negre as putea spune si ochi caprui, spre negru. Natural, eu sunt un saten inchis dar acum sunt vopsita asa http://www.divahair.ro/......_parul_tau [ poza 3] si imi sta bine [ mi-am vopsit si sprancenele ]. Dar daca nu vrei sa te complici te poti face fara nicio grija bruneta. Am fost si eu mai mult de 1 an si imi statea bine [ mai ales vara cand te si bronzezi un pic arata super bine si de ce nu. sexy :> :)) ]doar ca m-am plictisit de el si de aia am ajuns la ciocolatiu. Acum alegerea iti apartine;))

| nikollee92 a răspuns:

Iti zc 100% ca iti va sta ft bine cu brunet inchis cu nuante de albastru.Nici eu nu stiam cum sa ma vopsesc si m-am facut asahappy. sunt exact ca tine am fata deschisa ochii caprui si sprancene putinj inchise.Am luat o cutie de vopsea de la loncolor. sper ca te-am ajutat

| Maddie02 explică:

Pei am culoarea ochilor caprui. a sprancenelor inspre negru. si culoarea pielii e deschisa