| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma tund, am parul foarte tocat. dar cum? am fata lunga, fruntea lata sh nasul cam marestraight face. ce m-ar avantaja.multumesc

3 răspunsuri:
| mirajevents a răspuns:

Buna, aici gasesti coafuri si machiaje in functie de forma fetzei. Sper sa iti fie de ajutor! http://www.evenimente-magice.ro/machiaj_in_functie_de_forma_fetei.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai parul un pic ondulat tunde-te in scari.si eu am aceeasi problema, am nasul mare si m-am tuns in scari, acum toti imi cpun ca arat suuper.sici nu se mai obs ca am nasul un pic mare,,, da sa ai grija cine te tunde

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mult volum la par!