| alessia_7575 a întrebat:

Am parul mediu(cam pana la sani) si vreau o schimbare.Ma gandeam sa mi-l tund bob lung cam pana la umeri...si nu stiu ce sa fac.Plus ca vreau si breton.Am fata cam rotunda si fruntea lata. Voi ce ziceti? A, si parul nu e prea drept, dar totusi sta.

Răspuns Câştigător
| OHmyGosh a răspuns:

Pai...scuze! parul tau e lung, nu mediu. Da! Tunsoarea bob e o alegere excelenta, insa nu poti sa te tunzi bob, decat daca ai parul foarte deshappy, pentru ca aceasta tunsoare face parul mai rar.De ex Selena Gomez s-a tuns bob pentru ca are parul foarte des si ii sta bine oricum.Aceasta coafura este un avantaj pentru ca arata cu cel putin mai tanara cu 3 ani decat esti.Sel are 18 si o arata de vreo 14! mereu a fost o dulceata, insa acum intru in alt subiecthappy