| IrinaAniri a întrebat:

Vreau sa ma tund ceva gen emo, dar fara breton, imi puteti da niste poze cu astfel de tunsori? (daca se poate cu fete nevopsite, sau vopsite intr-o culoare naturala) FUNDAAA

4 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Bretonul și straturile alea ciopârțite sunt fix chestiile care "definesc" o freză emo. Fără breton nu emo. Nu ştiu de ce am impresia că tu vrei doar o tunsoare în scări sau ceva de genul...

| clody83 a răspuns:

Sper sa gasesti ceva pe placul tau: http://www.mujer.ro/tunsori-emo-pentru-fete

| IrinaAniri explică:

Adica cu bretonul lung, cam pana la ureche, nu din ala drept pe frunte

| iEmonel a răspuns:

Emo fara breton?laughing