| PustoaickaAna a întrebat:

Vreau sa ma tund in stil emo. dar nu stiu daca-mi sta bine. am ochi albastri, par blond, fata ovala si par mediu. nu vreau sa ma vopsesc.

Răspuns Câştigător
| chupachups1234 a răspuns:

De ce sa nu-i stea bine?
Uite aici ca sa vezi ca mai e lume cu parul blond si tunsa asa:
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=ExPOKTHXDR8&feature=fvwp
Si poate iti place si tunsoarea. Si pentru ca clipul este despre cum sa te tunzi singura, sa stii ca nu sugeram sa te tunzi singura. :))
Si uita-te aici la toate clipurile ei sa vezi ce tunsori are:
http://www.youtube.com/user/HaiLedaBear#p/a/f/0/aCT3yTYOVnk
Si asta nu inseamna ca trebuie sa te vopsesti;)) Dar tunsorile sunt foarte smechere :> :P

12 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Poti sa adopti un stil emo si daca esti blonda, asta tine mai mult de atitudine, dar intrebarea mea e... de ce ai vrea sa fii emo? e trist si doar pentru moda nu se merita, mai bine cauti ceva ce esti sigura ca te prinde si ca iti sta bine, mai bine iti faci ceva mai deosebit acum toata lumea are frizuri emo, nu stiu de ce va place voua sa fiti ca oile si sa faceti orice ca sa faceti parte din turma

| Luissa123 a răspuns:

Daca ai ochi aplbastri si par blond probalic ca nu o sa-ti stea.

| zuzzzuuu a răspuns:

Eu nu cred ca iti va sta bine daca ai par blond si ochi albastrii

| Hirako a răspuns:

Nu te tunde, ti-ar sta ciudat.Lasa-l doar lung. Funda? Te rog big grin Vreau si eu funde ca nu am prea multe si trebuie sa primesc expert TPU.Te roooog! ( daca sunteti trolli : oh, nu ma mai chinui sa va explic ) ^^

| Crazy_2020 a răspuns:

Da iti va sta super:*. tare:* dar sa iti faci unghiiile negre :*

| bitsyboom111 a răspuns:

Depinde cum e tunsoarea, sunt multe in stil emo...incearca o tunsoare cu capac:parul de sus mai scurt si rebel, iar parul de jos mai lung sau daca nu, fa-ti parul drept cu un breton peste ochi.eu ti-as recomanda niste suvite, sunt la farmacie de cumparat niste flacoane cu vopsea naturala din plante care se duce la prima sau a doua spalare, daca nu gasesti acolo cauta in magazine de specialitate.eu zic ca ti-ar sta bine cu suvite roz, deoarece esti blonda si ai ochi albastrii, in plus fetele cu stilul asta poarta des culoarea asta.acuma nah, depinde si de preferintele tale. sper ca te-am ajutat!:*

| Stelutasweet a răspuns:

In niciun caz nu ti-ar sta bine, oricum nu te-ai gandit cati sta bine asa cum esti?

| Adda_4356 a răspuns:

Dacă eşti blondă nu are rost nu o să areţi emo scuze da mna doar brunetelor le stă aşa că dacă vrei emo vopseştete.

| DeliBaa a răspuns:

Da o sa-ti stea bine

| PustoaickaAna explică:

Nu ma fac emo. doar imi place frizura. alta frizura nu imi place. decat alea bob. si nu stiu cum sa ma fac

| ScrumRozz a răspuns:

Iti spun iti va sta bine am o prietena tunsa asa numai ca la spate are suvite negre iti trm link http://www.facebook.com/cristinuca.joanne