| KevinPrinceBoateng27 a întrebat:

am 15 ani, trebuie sa ma tund straight face, si nu stiu cum, ( baiat inalt, brunet foarte inchis aproape negru, ochi albastri, fata ovala ) vreau niste idei de hairstyle potrivit pentru mine.

Răspuns Câştigător
| BeYourOwnMaster a răspuns:

Http://static.saloane-bucuresti.ro/......0mediu.jpg asta se poarta anul asta cel mai mult;)

4 răspunsuri:
| TeddyTODWingsOfAsh a răspuns:

Deci trebuie mentionat : in primul rand ce par ai (cret, drept, ondulat), iar in al doi-lea rand ce lungime la par ai (mica, medie, mare)

| KevinPrinceBoateng27 explică:

Stai chill, nu vreau sa te copiez, este idea ta, siti sta minunat