| maya a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc cu sampon..care dupa cateva spalari se ia...imi poate afecta parul?

Răspuns Câştigător
| Deea-BebeloOo a răspuns:

Si eu am fost vopsita cu sampon si e foarte buna fiindca nu afecteaza parul... chiar si femeilor gravide le este recomandat sa foloseasca mai bine sampon happy

14 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Daca folosesti doar sampon de vopsit poti sa ai surpriza ca dupa 2 - 3 spalari sa ai alta culoare decat cea initiala... nu afecteaza la fel de mult parul ca vopseaua.

| mada_5987 a răspuns:

Eu am folosit:d si nu mi-a afectat parul delocbig grin. ceva de la loncolor parca era, nu mai stiu. mie mi-a placut, doar k mi-a ramas mult timp culoarea in par:d.

| JackieSue a răspuns:

Nu...nu te afecteaza cu nimic.

| ancalazar a răspuns:

Sigur iti afecteaza parul!

| MADALINAAAA a răspuns:

Eu stiu ca samponul colorant nu afecteaza parul pentru ca nu are amoniac. Acum depinde si de tipul tau de par, poate ai firul f sensibil, sau a mai suferit unele decolari.

| viki a răspuns:

Eu am fost vopsita cu sampon...si mi-a afectat parul pentru ca il am uscat. Poate daca ai parul mai puternic nu ti-l va afecta.happy

| mioara a răspuns:

Draga mea intreaba un stilist si vezi parerea lui inainte sa faci o prostie.

| danielrazvan a răspuns:

Daca tinem cont ca toate produsele cosmetice in marea lor majoritate,, sunt compuse din produse chimice, deci nu sunt naturale(chiar daca pe unele scrie ca au in componenta produse naturale), cu certitudine,, ca in timp iti va afecta si podoaba capilara... acum tu decizi. Pe loc nu vor aparea pb, dar in timp... cu certitudine... iti va parea rau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maya. vreau sami mai creasca par ca in crestet s-a cam dus.cum sa fac? stiu ca este un spray colorat fixativ.de diferite culori.se ia la ptimul spalat.incearcal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sampon ar fi bun pentru vopsit de la ce firma?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat ceva sampon de vopsit parul. da nu mi-a iesit nici o culoare. De ce?

| frumusikaubita_7133 a răspuns:

Nu afecteaza deloc...winking.

| myrellagl a răspuns:

Nu iti afecteaza parul, te poti vopsi linistita.