| andaaaaa a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un epilator si nu ma pot hotarasadPrefer gama Braun Silk-Epil dar sunt foarte multe modele, si precizez ca as vrea sa il pot folosi si in zonele sensibile fara sa stau cu pungile de gheata dupa mine, adica stiu ca trebuie sa fie durere dar cat de cat suportabila, ce ziceti e cineva care ma poate ajuta? a si as prefera sa fie pana in 200 de ronibig grinva rog daca ma puteti ajutabig grinnot worthy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În zona intimă te sfătuiesc să folosești ceară caldă de albine, durerea este mult mai mică.
În rest te poți face cu aparatul de epilat. Se găsește de la Braun sub 200 ron, caută la Flanco.
Pa, pa.

| cretzufinish a răspuns:

Eu il am pe asta http://www.comparestoreprices.co.uk/images/br/braun-silk-epil-3170.jpg Nu e foarte performant insa are role de masaj care mai atenueaza din durere, e pana-n 150 lei la momentul asta si chiar isi face treaba. Cele mai scumpe nu inseamna ca sunt si eficiente.

Răspuns utilizator avertizat
| LucAndrei a răspuns:

Stiu ca sunt baiat, dar mama mea e cosmeticiana si si epileaza.Eu iti recomand cu toata caldura Braun Silk-Epil.