| marinika_3730 a întrebat:

Vreau sa-mi fac sprincenele mai frumoase, sunt subtiri si sunt culoarea negru inchis. As vrea sa-mi spuneti cum sa le fac de o culoare mai deschisa ( daca se poate, desigur fara sa le vopisesc) si ce tip de sprincene s-ar potrivi mai bine cu o fata rotunda si cu un ten mai inchis. Astept raspunsuri plzzz

3 răspunsuri:
| Pinky_4803 a răspuns:

Nu se poate sa-ti deschizi culoarea sprancenelor fara sa la vopsesti! Tu gnadesti ce spui?

| EuTeIubescMult a răspuns:

Buna eu as zice sa te duci la salon iti da un contur apoi du-te si tatuazale ca asa merge fundita? big grin

| buburuza_8822 a răspuns:

Mie imi plac mult sprancele arcuite. Culoarea sprancenelor ti`o alegi in functie de culoarea parului tau. Daca esti bruneta sunt okey sa fie negre, daca esti satena ti le faci un maro inchis, iar daca esti blonda ti le faci maro mai deschis. Daca vrei sa ti le deschizi poti folosi apa oxigenata, dar nu in cantitate mare pentru ca vor ajunge blonde. Bineinteles ca nu vei vedea rezultatul imediat. Trebuie sa te dai in fiecare zi cu ea si dupa ceva timp vei vedea ca sunt mai deschise.