| frape22 a întrebat:

Vreau sa-mi iau extensii-par natural...are cineva vreo idee daca intr-adevar sunt bune si daca DA- vreun site ceva? plsss

Răspuns Câştigător
| AngieT a răspuns:

Buna! In primul rand, fie ca sunt din par natural fie ca nu, depinde si de lungimea parului tau caci daca e scurtsi tu vrei par lung, va fi o catastrofa. Mai apoi daca nu te poate ajuta cineva sa le pui... iar nu va fi bine caci nu cred ca vei nimeri foarte bine locurile. Bafta(desi ti-as recomanda o masca cu ulei de ricin si miere pentru accelerarea cresterii parului)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi eu nu cred ca este o idee foarte buna deoarece extensiile trag de firul de par ...stii ca in unele tari sunt interzise? trag de firul de par, cum ar fi sa te traga cineva in continuu de picioare.laughing