| Rowanna09 a întrebat:

De unde imi pot cumpara si eu extensii din par natural de pe >net?: Vreau si eu un site seriosbig grin >funda:

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Roxanna23! Uită-te aici http://www.extensii-perfecte.ro/extensii-par-natural
O zi cu zâmbet să ai!

2 răspunsuri:
| vioreld a răspuns:

NU iti recomand sa comanzi de pe internt extensii de par. Sunt destui care au luat,, teapa,,. Iti vine in colet si tu platesti si cand desfaci acasa coletul realizezi ca este altceva pus in colet la,, misto,,.