| cezar_9267 a întrebat:

Vreau sa-mi iau o pereche de adidasi nike, de pe acest site ce model va place? http://adidasidevanzare.ro/5-adidasi-nike-barbati

Răspuns Câştigător
| miauuau a răspuns:

Perechea a II-a de pe a 3-a pagina, mi-ar placea sa o vad la un tipblushing

4 răspunsuri:
| AndradaMrrr a răspuns:

Da sunt destul de draguti!

| outletadidas a răspuns:

Eu te pot sfatui sa te uiti si pe urmatorul site www.outletadidas.ro si daca ai nevoie de informatii ma poti contacta aici

| valdevici a răspuns:

Http://www.ultimo.ro - incearca aici

| cezar_9267 explică:

Outletadidas, din pacate nu am gasit pe outletadidas.ro decat 6 modele de adidasi nike si sunt modele foarte vechi, nu este o recomandare buna, mersi oricum.