| ss501 a întrebat:

Buna!

Vreau sa-mi iau o pereche de adidasi Nike air max (copie ) de pe okazii.

Imi place foarte mult modelul lor, dar in acelasi timp nu vreau sa dau 800 de lei pe o pereche noua.

Voi aveti adidasi fake de la nike? Cum sunt? Si vanzatorii de pe okazii sunt de incredere?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa cateva purtari poti sa iti iei adio de la talpa si imbinari.

| Aasdfghj a răspuns:

Si crezi ca e mai ok sa dai in jur de 150 de lei si sa arate deplorabil in cateva luni?

| KillaNoFilla a răspuns:

Marginile se desprind dar daca nu joci fotbal sau lovesti pietre, te tin un an!
Cei care au multe calificative! sunt ok, am comandat aprox 30 produse pe okazii si nu a fost teapa doar la o piesa electronica nu a functionat perfect.

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa dai 800 de lei, gasesti adidasi Nike Air Max si mai ieftine, uita-te de exemplu pe http://www.buzzmag.ro/adidasi-nike-air-max-pentru-barbati-ieftini/ unde sunt sigur originali.