| karla_3547 a întrebat:

Vreau sa-mi iau o perie rotativa care sa-mi usuce parul si sa mi-l indrepte. In afara de cea de la rowneta as vrea sa-mi spuneti ce perie ar mai fi buna si cam cat costa. mersi!

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Nu stiu cat ar fi de buna, am avut si eu una si trebuia sa stea la incarcat intr-una ca sa-mi poata face parul, daca il faceam doua minute se descarca si iar trebuia sa stea la incarcat o jumatate de ora.Se strica tot ce facuseem pana atunci si nu faceam mai nimic.

| MissD a răspuns:

Eu am rownta si sunt ft multumita de ea. nu te inteleg dc nu vrei.

| princess a răspuns:

Incearca una de la EUROstyle cred ca este si acolo marca asta_thinking poti sa o gasesti la un magazin cu produse de estetica si coafor:d banuiesk

| scumpete a răspuns:

Instailer. 3 mil parca laughing de pe teleshopping