| popescu_9120 a întrebat:

Ce perie rotativa de par imi imi recomandati? vreau una buna care sa si indrepte si sa faca si bucle.am vazut una la top-shop, dar nu stiu cat de buna e.reclama e minunata, dar eu mi-am mai luat teapa cu produsele de la tv.

4 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Eu am vazut la cineva una de la Rowenta si facea superr.Cat de curand vreau sa imi achizitionez una. Despre cele de la top-shop nu stiu ce sa zic pentru ca nu a avut nimeni apropiat.

| CookieMonsterRawr a răspuns:

Alea de la TV is numa asa :-J. Sa fie si ei in treaba. peria aia rotativa intr-adevar. Si eu ma gandesc sa o cumpar.dar imi e teama ca va fi ca celelalte prostii :-J. Daca vrei intr-adevar o perie rotativa mai buna, mergi la DOMO. Acolo o sa gasesti >big grin

| lulu_5281 a răspuns:

Perie de par Volumising, cu tepi de diferite marimi si circumferinte, pentru o mai buna fixare a suvitei de par. Este foarte simplu de folosit avand buton de selectare a directiei de rotire. Cordonul de alimentare este pivotant si beneficiaza de un dispozitiv de agatare, deci este comod de folosit. Se inchide automat dupa o ora.Aceasta perie are capacitatea de a-mi oferi un aspect de neimaginat al parului.Il onduleaza intr-un mod natural si-i ofera un aspect demn de invidiat