| Anonimboy18 a întrebat:

Vreau sa mi vopsesc parul gri,intrebarea mea este ca pot merge la orice salon sa mi fac programare? Si cam cat costa, stiu ca difera in functie de salon dar vreau o aproximatie

Răspuns Câştigător
| Deyne a răspuns:

Pai eu cand mi-am vopsit parul, il aveam mai jos de umeri si mi-a luat in jur de 200 de lei+ ca mi-a taiat si din varfuri.

3 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Depinde de salon si de lungimea parului. Eu imi vopsisem cam 10 cm din el acum 2 ani si mi-au luat vreo 75 de lei, deci poti ajunge si la 200-300 de lei

| bobbyG a răspuns:

Daca ai o culoare inchisa la par, ar trebui sa te decolorezi si dupa o luna sa te faci gri, iar daca esti blonda poti sa mergi intr-un magazin gen profi hair shop si sa-ti iei vopsea gri, impreuna cu oxidantul te duce la 50 de lei

| Anonimboy18 explică:

Sunt baiat laughing