| Roberta_Denisa_2000 a întrebat:

Cat m-ar costa sa imi vopsesc tot parul gri? La salon, desigur. Stiu ca difera mult preturile de la salon la salon, dar vreau o sumă in general. P.S: Am parul mediu

Răspuns Câştigător
| Rocsid a răspuns:

Daca vrei sa mai ramai cu par in cap intre 3-5 milioane vechi.
Daca iti spune ca te vopseste in aceiasi zi si te di decoloreaza nu te duce!
Pentru o decolorare care sa nu iti afecteze asa urat parul si sa ti se rupa ii trebuie timp.te decolorezi la 2 saptamani distanta si desi o sa arate dubios parul tau o sa fie mai sanatos...
Alea ca iti aplica nu stiu ce crema is povesti. uleiurile naturale din scalp sunt cele mai bune...
Felicitari pentru culoarea aleasa!

3 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Daca ai parul inchis la culoare o sa fie nevoie sa ti-l decoloreze inainte si apoi sa aplice vopsea si asta ti-ar deteriora mult parul dar daca nu ai de gand sa repeti prea curand acest proces il poti face linistita.Mai putin de 300 lei nu cred ca o sa iti ia nicaieri, depinde si de lungimea parului, daca ai un par foarte lung te-ar putea costa si peste 500 lei.

| onceuponatime77 a răspuns:

80-100 de lei, ca vopseaua este de calitate

| RaysaR a răspuns:

De exemplu pentru un par lung mai mult de 300 ron.