| GeorgianaMonic a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cat costa un pirceing in buza inferioara?

Răspuns Câştigător
| crazydeea a răspuns:

Aa. in cazul asta ar costa intre 15-20 de lei!

4 răspunsuri:
| FreakyChucky a răspuns:

Depinde si unde si la ce salon ti-l faci, in Bistrita e 15-20 lei.

| crazydeea a răspuns:

Mai scump de 10 lei te asigur eu ca nu costa. dar daca e ceva mai pretios poate sa ajunga si pe la vreo 35 lei...

| GeorgianaMonic explică (pentru crazydeea):

Ma refer la gaura + pirce, nu pirceu in sine happy dar mersi totusi :*

| crazydeea a răspuns (pentru GeorgianaMonic):

Aa. in cazul asta ar costa intre 15-20 de lei!

| dött a răspuns:

Daca ti-l dai singura un cateter costa in jur de 2 lei, ai grija sa-ti iei unul gri fiindca ala e cel mai gros. La salon costa mai mult, cam 15-20 de lei + pierce-ul care variaza intre 5-40 de ron, depinde de materialul pe care-l vrei si daca vrei cu un anumit model.