| bleakk a întrebat:

Vreau si eu exemple multe de firme de haine cunoscute/cu vsetimentatii frumoase gn tommy hilfiger,h&m, zara etc.

4 răspunsuri:
| Demise a răspuns:

New Yorker, Zara, Bershka, Lee Cooper, Stradivarius, Pull&Bear.

| ukukuku a răspuns:

Buna. uite cateva:Zara, H&M, D&G, Versace, Bershka,

| IonelaUrsu1 a răspuns:

Intra aici sa vezi haine si incaltaminte la reduceri de pret

http://tommyhilfigerromania.tumblr.com/

| Aneetteee a răspuns:

Bershka, Stradivarius, H&M, C&A, Pull&Bear, Converse, Pepe Jeans, Paco Martines, Cortefiel, Mango, Pierre Cardin,Blanco, United Colors Of Benetton, Boston, Carmelo bottone, Desigual, Encuentro,Jack and Jones, Lefties, Kevingston, Massimo Dutti, Pimkie, Springfield, Sfera, Shana, Amichi, Inside, Punto Roma, Kenvelo, Calvin Klein, Prada, Dolce Gabbana, Louis Vuitton, Armani, Lacoste, Levi's, Lee Cooper, Versace, Nissa, Dior, Gucci, Chanel, Polo Ralph Lauren, Hugo Boss...