| Ayasaka a întrebat:

vreau si eu maiouri / tricouri de genu : https://www.etsy.com/......iends-tees dar cu livrare in Romania, evident. Fundaaa ♥

1 răspuns:
| bibi518 a răspuns:

Asemenea maieuri poti sa tii l-e faci tu acasa foarte usor si nu it trebuie cine stie ce talent pentru a face 2-3 linii pe acolo, iti trebuie doar niste vopsea pentru textile si niste sabloane de hartie. Poti decupa tu hartia si sa faci gaura ce ramane sa fie sablonul pentru mainile alea.Literele le poti face foarte usor cu putina rabdare, dar poti cere ajutorul cuiva la scris.
Ai sa vezi ca si tu, si prietena ta veti aprecia mai mult maieurile si o sa va placa mai mult pentru ca sunt facute de voi
P.S am uitat sa mentionez ca pictatul maieurilor poate fi o activitate amuzanta si distractiva pentru 2 buni prieteni si la sfarsit o sa va daruiti maieurile una alteia ^^