| Deeadedea a întrebat:

Vreau si eu niste cure de slabire foarte rapide si eficente dau funda plizz.:X:X:Xlove struck

Răspuns Câştigător
| anonima16 a răspuns:

Poi singura dieta eficienta dupa parerea mea. happy este sa nu mai mananci carne... sa papi mai multe fructe pe zi mere mai multe. happy sucuri naturale. fara sucuri gazoase sau dulciuri :* succes >big grin

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Http://dietapersonala.com/? user_id=6
am auzit ca e eficienta

| คηĐЯээд a răspuns:

Buna.
Poti cauta aici :
http://www.cidru100.ro/aidy8sc8z8c/
Sau cel mai bine este sa mananci cu masura, niciodata sa nu te saturi, iar daca vrei sa tii o cura serioasa trebuie sa mananci cat mai sanatos, sa faci sport, iar mancarea sa fie cat mai cruda[asa vitaminele, sarurile minerale si toate celelalte substante nu se vor pierde]