| Cristinaaa57 a întrebat:

Vreau si eu niste fonduri de ten bune si accesibile,

Răspuns Câştigător
| Kattth a răspuns:

Maybelline sunt destul de bune si au un pret acceptabil, totusi daca vrei ceva mai mult incearca L'oreal sau Vichy sunt putin mai scumpe dar te tin destul de mult, totusi nu te dai cu fond de ten zilnic mai ales ca este vara, incearca un BB cream mai bine daca nu ai nevoie de acoperire asa mare, sunt si mai accesibile la pret si iti respira tenul.

2 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Iti recomand de la Avon fondul de ten Avon calming effects foundation. E unul dintre cele mai bune folosite de mine iar pretul este foarte accesibil 20-25 de lei.

| alianonima123 a răspuns:

Iti recomand de la Maybelline, sunt foarte bune.