| Anee1667 a întrebat:

Astept rasunsuri doar de la FETE PASIONATE DE MACHIAJ:Care sunt cele mai bune fonduri de ten pentru tenul gras la preturi accesibile nici ieftine dar nici foarte scumpe?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nici grasă nici slabă nici inalta si nici scundă, nici blondă nici brunetă nici asa nici asa, caută o domnule in tot Bucurestiullaughing

| alina2k18 a răspuns:

Accesibil e si ala din Sephora Collection daca il gasesti la reducere = 29lei.
Oricum iti trebuie o baza/crema matifianta altfel poti sa-ti dai si cu Estee Lauder DW ca tot o sa lucesti dupa 3ore.
Plus fixat cu pudra pentru ten gras.
Totusi cel mai bun fdt pentru ten gras mi s-a parut Vichy Dermablend doar ca are acoperire mare si trebuie sa-ti nimeresti perfect nuanta.

| Eireann a răspuns:

NYX Can't Stop Won't Stop si e.l.f. Flawless Finish.

| Diana1306 a răspuns:

Buna! Toate stim cat de greu este sa alegi un fond de ten, sa nimeresti nuanta potrivita, sa aiba o acoperire destul de mare si care sa nu aiba aspectul unei masti. Eu iti las un site unde o sa gasesti mai multe tipuri de fond de ten si mai multe detalii despre acestea: https://www.gardianul.ro/ingrijire/cel-mai-bun-fond-de-ten/