| Cristinaaa57 a întrebat:

Vreau si eu niste fonduri de ten care sa tina toata ziua si rezistente la caldura,care nu necesita pudra,

Răspuns Câştigător
| AmaliaAmiiiiiiiiii a răspuns:

Stay math de la rimmel london e cel mai bun folosit de mine de până acum, mai mult e pentru fetele care au acnee pentru ca acopera foarte bine ( nu e şi cazul meu ), e rezistent la căldură, adică dacă ai tenul foarte gras nu ştiu cât de rezistent e. Eu am dat 25 de lei pe el de la Farmec, dar am văzut că în unele magazine depăşeşte 30 de lei

3 răspunsuri:
| Sasha30 a răspuns:

Sunt foarte bune cele de la vichy si de la sephora.

| Cristinaaa57 explică (pentru Sasha30):

Am uitat sa mentionez, sub 50 de leilaughing

| Sasha30 a răspuns (pentru Cristinaaa57):

Aa, scuze, altele mai bune nu stiu.