| yyo a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi... cum sa ma imbrac mai ciudat si sexy in acelasi moment dau funda :X

Răspuns Câştigător
| Mirela77 a răspuns:

Ciorapi plasa pe sub pantaloni foarte scurti.Sutiene sau bustiere la vedere sau sub tricouri foarte transparente.Nu asorta hainele.Amesteca culorile si totusi atentie sa nu te transformi in papagal.Foloseste multe accesori, lanturi, curele, esarfe, bratari etc.

5 răspunsuri:
| lSummerl a răspuns:

Haine minuscule

| MariaaFairytale a răspuns:

Ia o bluza transparenta peste un sutien cu model frumos si pantalonii foarte foarte scurti.
Sau poti sa iei o bluza fosforescenta decoltata cu o fusta neagra scurta.
Sau o bluza lasata pe umar si cu buricul afara cu chestii si mesaje cu pantaloni rupti (scurti)
Acum da ca vrei un crazy look trebuie sa adaugi style tauwinking
Accesorii si cordele ciudate!
Ochelarii fosforecentii poate mai neobisnuiti etc.
Baftahappy
etc.
happy

| Zuzy99 a răspuns:

Culori deschise, decolteuri, etc. Creeaza-ti propriul tau style.