| AℓєLoveD a întrebat:

Vreau si eu niste tinute cool pentru scoala...si ceva machiaj
dau fundita+vot
mersi multhappy:*

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| s3xy0girl20 a răspuns:

Ai putea sa-ti iei blugi cu talie joasa si mulati, o camasa cu centura groasa neagra sau o bluza draguta cu vesta de blugi sau o bluza cu un bolero asa si la incaltaminte avand in vedere ca e iarna iti poti lua o pereche de cizme pana la genunchi sau botine
Despre machiaj, avand in vedere c e scoalasa nu fie prea strident o nuanta de maro cat mai apropiata de nuanta pielii tale sau daca ai ochii verzi sau albastrii ai utea sa te dai verde sua albastru deschis...sau dc nu un roz dragut si un luciu de buze sau blasam de buze,putin rimel si nu uita ca inainte sa aplici fardul de pleoape sa aplciit putin fond de ten pe pleoape pentru ca machiajul sa aiba o baza buna sa fie mai rezistent si ianinte sa te dai cu rimel, aplici un irmel transparent, dupa aceea negru
Sper ca te-am ajutat:*

| EUSIATIT a răspuns:

Tinute,, uniforma si machiaje,, ceva funingine de la soba. mai te duci la bal mascat sau la scoala...

| smile1 a răspuns:

1.colanti cu fustita si cu o bluza putin decoltata cu o esarfa si cu o perche de getutze.machiajul asortat cu cerceiwinking
2.blugi mulati cu o o camasa si p deasupra o bluza cu nanchior.
3. daca este vara sau primavara ar fi frumos o camasa si un salofan
4.blugi mulati, camasa, vesta
5.blugi, maleta si pe deasura un triou vine tare crede-mawinking
sper ca ti am fost de folos. funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ti le zic sau ce? Stiuu euuuuuuuu deci

nu stiu ce haine ai tu da eu iti zic iei o bluza alba pe deasupra la bluza iei o de asta cu maneca scurta da de aia de lana cum sa iti zic si la pantaloni iei niste strampi ca pantalonii si la incaltarii iei ceva gri sau roz cum e bluza de deaspupra fundita te rog