| Maria0000 a întrebat:

Vreau si eu o dieta care sa ma ajute sa slabesc repede. Fundaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| diavolitadulce a răspuns:

Sfatul meu este sa mananci sanatos, sa renunti la bauturile carbogazoase, dulciuri, alimentele prajite sau cu grasimi si sa faci sport. Dietele sunt de prisos, sau daca vrei asta cu adevarat incearca dieta Dukan, mama mea a reusit sa slabeasca 2 kg din prima saptamana. mult succes!

1 răspuns:
| tinka1 a răspuns:

Dukan. Eu am tinut-o si e ok. Slabesti mult si rapid, dar apoi ca sa nu te ingrasi urmezi niste etape de lunga durata care te ajuta sa te mentii asa slaba