| Maria1927 a întrebat:

Vreau si eu site-uru unde poti modifica poze ex:sa fiu fara acnee, pistrui s. a
Am incercat pe Tazz dar nu mi s-a primit
Funda celui mai bun raspuns

Uite adresa mea de skype:Mainela Tofan

Va rog mult

5 răspunsuri:
| BubuBubbleXd a răspuns:

Photoscape, photoshop [ sau photoshop online], pizap, picnik, photo editor, photo instrument, photo filtre, blingee, tazz, photofunia, ALSee, photobie, fotomix. Sper ca te-am ajutat. Fundita? puppy dog eyes

| xSkrilleXs a răspuns:

Ai incercat Photo Editer, este usor sa umbli pe el, sau Photo Scape
Mult noroc

| Nicoleta_Lavinia_1997 a răspuns:

Da foloseste pizzap, caption.it,photoscape da trebuie sa il descarci.happy