| DeliciOaSaTaa a întrebat:

Vreau cat mai multe programe de modificat poze insa atntie! cum le scrieti caci am mai primit raspunsuri insa nu mergeau site-urile pe care mi le dadusera vrea insa niste programe cu care pot inlatura punctele dupa fata si sa ma machez insa nu vreau sa mai aud de programul tazz mackeover pentru ca il stiu vas fi foarte recunoscatoare daca mi-ati da niste programe bune poooop dau funda la cel mai convingator si corect raspuns pooop...

7 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Eu folosesc Photo Editor pentru am sterge punctele

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Eu stiu unul chiar super bun` :D

Se numeste:Photo Instrument

uite de aici il downloadezi :D
http://www.photoinstrument.com/
Vezi ce poti face cu programul asa?
Este super bon :D
Si aicia daca nujti sa umbli pe el uitete aici :d si dai la care doresti uh` :P
http://www.youtube.com/results?search_query=photo+instrument+tutorial&aq=1
Funda`;)?
[Prima :">]

| Aura a răspuns:

Cel mai bun pe care il stiu si pe care eu il folosesc este Photoshop. Insa, o sa-ti cam ia ceva timp ca sa-l folosesti, este putin cam greut. Dar e cel mai ok. Ar mai fi, Photoscape, Photobucket. Scrie si tu pe google, de exemplu scrie,, program de modificat poze". Sunt convinsa ca vei avea multe rezultate. Succes. kiss

| Lady a răspuns:

Photoshophappy

| Flash a răspuns:

Photoshop CS4 e cel mai bun