| aDDa_4644 a întrebat:

Vreau si eu status frumoase mai noi plzzz funda

Răspuns Câştigător
| Daniella a răspuns:

♥I wish that I could fly . Into the sky . So very high . Just like a dragonfly .
♥Eu nu tin cont de ce crezi tu sau ce e`n capul tau !
♥Cand am probleme mai ales . Zic "Mai da'le'n mortii lor" .
♥De obicei nu crezi pana nu vezi cu ochii tai daca se poate . Ca visele devin realitate ! love struck
♥It`s to late to apologize .
♥Pot sa gandesc cu voce tare . Ca nimeni nu ma vede . Nimeni nu ma aude . Sunt o oarecare .
♥Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima .
♥Cand imi numar prietenii,pe mada o pun de 2 ori love struck .
♥Si poti sa`mi iei ce vrei . Cand am langa mine toti prietenii mei !
♥Siii peste toate o sa trecem cu capu` sus . Pentru ca surorile asta si-au propus smug .
♥Doar in visul meu gasesc lumea perfecta love struck .
♥Intamplator,oricine poate iubi smug
♥Cand iubesti pe cineva, simti nevoia sa-ti fie aproape love struck
♥Sunt eu,tu si restu' lumii . Tine minte nu conteaza ce abereaza unii . happy
♥Nu exista fericire de care sa-ti amintesti,fara tristete happy
♥Orice iti poti imagina,este real !
♥Visele intotdeauna inving realitatea daca le acorzi o sansa love struck
♥Fiecare are varsta pe care o simte .
♥Lumea in care traim . Este complicat de simpla happy .
♥Imi spui ca nu mai sunt la fel . Ca m`am schimbat . De fapt.n`ai ajuns sa ma cunosti cu adevarat .
♥O vezi doar cand vrea . De`aia esti nebun dupa ea.
♥Zii ce vrei,tu stii,eu asa`mi traiesc viata !
♥Sunt cine vreau să fiu şi fuck ce vreau ! Fără ruşine imi iau ce-mi convine smug
♥Say hello to my little gun smug .
♥Pot fi orice`ti doresti . Atata timp cat ma iubesti smug
♥Zici ca nu se mai poate . Ca le'ai vazut pe toate . Poate ar trebui sa cauti fericirea'n alta parte .
♥Diferita . Nu pot fi comparata . Nici cu toti banii din lume nu pot fi cumparata .
♥Nu stii ce gandeste si nu stii daca are rabdare . Daca e genu` de fata care ar face o favoare
♥Poate ca ar fi o idee sa nu mai stai sa pierzi timpu` in continuare . Da` cand faci un pas in fata ea dispare .
♥Si o pisica devine tigroaica daca traieste in jungla love struck
♥În mine se mai vorbeşte şi azi despre tine love struck !
♥Mie nu`mi strica vremea starile cum vi se`ntampla voua !
♥Sunt multe ca ea . Dar nu toate stralucesc batting eyelashes
♥Si'ti vezi de treburi. Ca oricum viata merge'n suturi .
♥Ai cauzt,te-ai ridicat inveti noi moduri sa te scuturi !

4 răspunsuri:
| aalleexandra a răspuns:

in geras din cer picat ochi pai m-au feremcat dintr-o singura privire s-a nascut a mea iubire
Iubirea te inalta, iubirea te coboara, iubirea iti da aripi, iubirea te omoara. Nu ma ucide, iubeste-ma!
Azi esti orbit de fericire si ai uitat ca cineva traieste doar pentru tine. Dar maine vei cadea dintre nori si vei privi in urma… ma vei vedea acolo si vei sti ce inseamna regretul…
Stau in camera mea rece… Privesc in jur si mi se pare Ca pereti se strang in jurul meu… Ma simt singura… Totul e intunecat si rece, intocmai ca inima mea… Inchid ochi si incerc sa uit de tot…
Cel mai trist lucru in viata e sa-l vezi pe cel pe care-l iubesti iubind pe altcineva…
Toate ca toate! Ghici ce? Nu sunt, ma plimb pe tacan cu presul! DND
.Cel ce poate zambi cand lucrurile merg foarte prost s-a gandit deja pe cine sa dea vina.
Mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.
Grabeste-te incet daca vrei sa intarzii la timp.
.Te iubesc si te ador…ca pe-o roata de tractor…
Privesc cu duiosie soarele ce apune in fiecare dimineata.DND
Voi radeti de mine ca sunt diferit, dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel
Nu beau, nu fumez, nu ma droghez. un singur defect am – mint! fundita te rog frumospuppy dog eyes(sper sa-ti foloseasca )

| MeGustaaa a răspuns:

Am iubit si am suferit, am jurat ca nu ma mai indragostesc; astazi iar citesc dar ma gandesc ca inca il iubeskCE NE STIM FACE, BAIETE,
LUMEA-I PLINA DE VEDETE,
PESTE TOT IS PITIPOANCE,
GATA DOAR SA SE DEZBRACE...

Da, din greseli omul mai si invata,
Dar tu tot inveti,
Te pregatesti parca pentru-a noua viata!
dnd sunt in cautarea elodiei.brb cand o gasesc te iubesc rup din sufletul meu... vreau doar zambetul tau langa mine eu te doresc in continuare si asa va fi pana in ziua cand voi murii
Cand o floare infloreste
Doua inimii ea uneste
O fata si-un baiat
Sa nu fie impreuna e pacat
Ei se alinta, isi zambesc
Dar mai presus de toate se iubesc!

A doua zi cand soarele rasare
Fata merge la plimbare
Prin parc a-ntalnit
O vrabiuta ce i-a soptit
Ai grija de iubitul tau
Caci te iubeste si nu-ti va face nici un rau!
Iubeste, zambeste
Si traieste
Fiecare clipa cum doreste
Plange, suspina
Viata se`nvarte`n
Jurul ei ca o bila.

El canta, descanta
Dar nu face
Vreo` izbanda.
Se joaca, glumeste
Minte apoi clipeste
Cum sa te`n crezi
In asemenea persoane?
Nu-tzy cer parfumuri fine,
Nici vacante in tari straine
Cu tine oricand si oriunde
mi-e bine! Pe tarmul udat de valuri inalte
As sta catre seara s-asud
Cum noaptea se frange pe stancile albe
Si-mi plange pe umarul ud.
Privesc catre largul cuprins de culoare
In timp ce cu pasul egal
Masor linistita fasia de mare
Zbatandu-se rece pe mal.
Hai Pha Ma LasiHai Ca Te Cunosk Esti baiatu' Ala De Care M'am Indragostit? Vai, Scz, Tie Nu'ti zic "Lasa-ma\iti zic DND, bah fraiere, hai, nu vezi ca am treaba si ma retii, sau sa fiu mai generoasamai bine zic ca ai tuh trebuie si te retin eu LooL oh go on eu nu te deranjezIa uite cat am vb dejaDnD! Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!

... si acum, citeste de jos in sus... scuze de mass dar e prea tare sa nu-l citesti merita citit

| unCalutz a răspuns:

Buna!

La inceput n-o iubeam, acum o iubesc ca la inceput!
Defectele mele sunt calitatzile tale.
Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina cu ''i''
Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit.acum ca am crescut. am realizat ca asa este!
Crezi in dragoste la prima vedere.sau trebuie sa mai trec o data!
Daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu.
E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
Îl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea...
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!

Sper ca te-am ajutat.