| xBlackPearlX a întrebat:

Vreau si eu un nume smecher (Sa aveti in vedere Deywtsa, Deea)

Pt facebook

Răspuns Câştigător
| DaughterOfDarkness a răspuns:

Deea Băă
Deiiutsa Deea
DeeDee Dăăh
Deea Dăh
Deea XD
Deea Says Yee
Andreea Deea
Dee Andre
Deiia Dee

Dar e mai OK sa-ţi pui numele tău, ca să te recunoască oamenii.

7 răspunsuri:
| ColorfulBubbleGum a răspuns:

Un nume "smecher"? Cred ca Andreea Smecherita Boassa de Boassa e perfect.happy
Imi dai funda?rolling on the floor))

| ColorfulBubbleGum a răspuns:

Un nume "smecher"? Cred ca Andreea Smecherita Boassa de Boassa e perfect.happy
Imi dai fondoi?

| All3xutzaa a răspuns:

Jmechera De Cartier
Stil De Los Angeles
D33a,Respect!
Dewytssa Te iubestee'
XoXo Deuutsaa' XoX
:XDee@:X

Sper ca te'am ajutat! Funda?! Pleasee...

| klau123ful a răspuns:

Andr33a D3e@

| StellaFitz a răspuns:

Doamne numai voi transformati facebooku.ul in ...Acum pe fb dai numai de pitipoance.care mai posteaza si manele. puneti tu fata numele tau!

| AlQaeda a răspuns:

Numai eu sunt de parere ca ceea ce ceri tu este o prostie?
Si tot asa... singurul care crede ca pe facebook ar trebui sa iti pui numele real, nu nume de pitipoaca/cocalar? ( nu va simti-ti care aveti ca nah... asta-i viata )
si sa nu zici ca nu te-am ajutat macar : DeUtSa'a...

| mat31 a răspuns:

Deea Sweet Girl