| mallypisoias a întrebat:

Vreau si eu un sfat cu ce sa ma imbrac sau ce sa fac ca sa ies in
evidenta in fata unui baiat...raspunsuri urgent plss

Răspuns Câştigător
| bomboana09 a răspuns:

Nu trebuie sa te duci cu fundul gol ca sa te placa din contra o pereche de blugi mulati un trico shic si o bluza de trening mai dragutsa si niste adidasi cu cat mai simplu cu ata mai bine funda?

| mallypisoias explică (pentru bomboana09):

Mersi.imi placi raspunsul tau...mai stai un minut sa vad ce raspunsuri mai primesc.dar s-ar putea sa iti dau funda

4 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

Nud.

| NOinformation a răspuns:

Daca vrei sa il impresionezi.conteaza mult si genul lui.winking

| IoanaBemBem a răspuns:

Fuste dragute nici prea scurte nici prea lungi, dresuri, imprimeuri sweet colorate.Trebuie sa fi putin sexy,dar nu prea mult ca sa nu-si faca o parere gresita, prin haine trebuie sa-i aratati ca "stii sa te joci", dar si ca esti o fata cuminte...