| stefy01stefy a întrebat:

Vreau si eu un site de telefoane cu touchscreen in juc de 500 de lei, de unde le pot cumpara si sa fie noi.

1 răspuns:
| filipm2001 a răspuns:

Buna stefy,
aici ai toate telefoanele cu touchscreen pana in 550 RON, sortate dupa cele mai vandute: http://goo.gl/k6qjs
Toate au bluetooth si radio FM, cateva sunt chiar smartphone-uri. Rasfoieste prin lista si alege-ti telefonul care iti place. Apoi iti recomand sa citesti opiniile cumparatorilor care l-au folosit deja, sa-ti faci o idee despre ce stie telefonul. Si partea si mai buna este ca ai transportul gratuit, poti plati la livrare si daca nu-ti place ceva, il trimiti inapoi si ei it dau banii pe el.
Succes;)