| † RคŁûċค ◕ a întrebat:

Vreau siteuri cu modele pe unghii false. dar s nu fie prea incarcate... funda la cele mai frumoase :X

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| Aly_3645 a răspuns:

Buna!
http://unghiifalsenailart.gapo.ro/
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unghii false cu gel = 50 ron
manichiura cu gel = 35 ron
pedichiura cu gel =35 ron
efectuez make-up 30 ron
OFERTE: 1. unghii false cu gel + pedichiura cu gel pe unghia naturala = 70 ron
2.la unghiile false ai un make up cu doar 15 ron
Add: f_unghii pentru mai multe detalii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti de toate : modele, scoala, viziteaza www.unghii-tehnice.ro
, www.modelepeunghii.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.modelepeunghii.ro

sau www.unghii-tehnice.ro

| alinuta16 a răspuns:

Buna! Nu stiu siteuri dar pe blogul meu am niste modele daca vrei sa le vezi http://alialinuta.blogspot.com. Scrie blogul sus in bara acolo unde ai sagetile ''inainte si inapoi'' ca pe google nu merge. daca nu te descurci da-mi un mesaj.

| Sunshine ♥ a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres 800&itbs=1&iact=hc&vpx=161&vpy=311&dur=2017&hovh=259&hovw=194&tx=103&ty=244&ei=r8V6TIGoMNDBswaB5oSzDQ&oei=l8V6TNjtN5DKjAfUrPnkBQ&esq=3&page=3&ndsp=14&ved=1t:429, r:0, s:41&biw=1015&bih=655...