| Classy a întrebat:

Vreun program online in care pot modifica pozele sa fie de exemplu alb negru? Mersi!

9 răspunsuri:
| Bixu a răspuns:

Photoscape e cel mai bun cu el am modificat o gramada de poze alb-negru.eu pe ala ti`l recomandbig grin

| madu1295 a răspuns:

Photoscape online! E foarte bun; il poti si downloada! happy

| G30RG3 a răspuns:

Pizap.com

| hellchild a răspuns:

Google picasa, nu e in browser, dar se downloadeaza free, si are mai multe optiuni decat schimbarea culori.
Uite link: http://picasa.google.com/

| hellchild a răspuns:

Pickni

| Lala356 a răspuns:

Photoscape e cel mai simplu de folosit si il poti downloada gratis:*

| wiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Http://download.kappa.ro/action__file/action__license/id__1/file__997 de aici ti-l poti trage dai doar Sunt De acord si incepe downloadarea dupa aia ti-l instalezi si gata poti face ce vrei cu pozele.

| Staicu_Cristi_1998 a răspuns:

Online nu stiu dk este exact. pe telefon sigur este; depinde de ce telefon ai tongue

| Vane14 a răspuns:

Incearca pe picnik