| ZuZy_2357 a întrebat:

Am si eu o intrebaretongue prin ce program de trucat pozele pot sa-mi fac buzele rosii?{doar buzele}daca de exemplu poza este alb-negru si buzele rosii...sau orice alt efect.Eu am mai vazut la o fata, dar ei ii face cineva care modifica poze de fel.Va rog daca stiti sa ma ajutati si pe minetonguetongue:*:*:*

Răspuns Câştigător
| IuliaAle a răspuns:

Sfantul photoshop te poate ajuta. happy

5 răspunsuri:
| M' a răspuns:

Photo instrument

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate face lucrul acesta cu ajutorul site-ului taaz.com...care nu este program.Aici te poti machia, iti poti schimba culoarea ochilor si coafura, dar trebuie sa-ti faci cont;).
http://www.taaz.com/makeover.html#tab=lipstick

| cristina_2800 a răspuns:

Pai cred ca photoinstrument! Asta cred!