| Gangstaass a întrebat:

Vroiam sa imi iau o pereche de adidasi exact ca aceasta pereche http://www.comodo.ro/......19837.html Dar numai sa fie nike-uri v-as fi recunoscator din suflet daca ati gasi.

3 răspunsuri:
| creatza11 a răspuns:

Sunt tari, dar parerea mea ...sunt mai buni cei de la Adidaswinking. Experienta proprie

| Gangstaass explică (pentru creatza11):

Stiu ce zici dar nike-ul e nike se vede mai bine stii tu totusi poti gasi o pereche ca astia dar sa fie nike-uri eu mi-am luat pe astia si se strica repede se indoaie ca sunt din piele daca te uiti la iubiri secrete pe la inceputul sezonului 4 Madalin Maris avea o pereche super de nike-uri si eu ca aia vreau