| nuamnume_1273 a întrebat:

profa de biologie ne-a dat ca tema sa desenam ceva pancarte cu salvarea lumii
ce sa desenez sau ce as putea sa scriu avan din vedere ca nu am talent la desen
si nu-mi spuneti ca nu se fac temele pe site. vreau doar o sugestie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti desena Globul Pamantesc si sa scrii "Salvati Planeta". fUNDA PLEASE?

1 răspuns:
| ioana1704 a răspuns:

Salvarea lumii de la ce?
fa si tu pe o coala alba, conturul a 3 maini : una alba, galbena si una neagra. salvezi lumea de la razboi prin dialog