| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti`mi si mie va rog frumos cateva programe online de editat poze.
Cel mai mult as vrea. Daca aveti. Un program de pus aripi.
Dau fundita la acea persoana care`mi face rost de un program de pus aripi in poze.
Si orice fel de programe pe care le stiti. Online.
Puteti sa scrieti si din astea de download`at.
Dar nu prostii. Ceva programe pentru experti.
Sau poate mediocrii.
Stiu sa lucrez cu programe de editat. am si cautat. dar tot nu gasesc
programe de pus aripi.
Daca puteti sa ma ajutati si pe mine.
Dau Fundita!

5 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Photoshop
si il poti downloada de aici :
http://www.softpedia.com/......rial.shtml
sau aici:
http://www.soft32.com/download_346.html

| darielle a răspuns:

Incearca photoshop, scrii pe google Adobe si intri pe primul site.
deci ai intrat pe pagina Adobe, sus este o chestie de cautare si scrii acolo photoshop si ii dai acolo la incercare gratis, si restul este sa descarci programul si vezi ca sunt doua programe si scrie pe doua butoane 1 of 1 si 1 of 2, asa si dai pe ambele.Al doilea buton o sa dureze putin mai mult.Succes!

| ZapaciLaa a răspuns:

Http://www.pizap.com/ poti pune orice vrei u

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.sumopaint.com/home/ - editor gratuit, online pentru poze... aduce a photoshop

| dragutzalavynutza a răspuns:

De pus aripi habar`n-am dar uite cauta si u pe net "photomontager.com" sau "photofunia" sunt mai multe scrie doar "photo la inceput si dupa iti da el daca nu sunt bune cele pe care ti le-am zis big grin