| carelululu a întrebat:

Ziceti-mi un program de taiat poze

Răspuns Câştigător
| Roxx_Roxii_1999 a răspuns:

Pizap, pixiz, photoshop, sunt mai multe dar eu pe astea le folosesc! bafta happy Fundaa :X

22 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incerca PicMonkey.

| MadRaven a răspuns:

De descarcat: picasa
online: pizap
Baftă!

| Rooxxana a răspuns:

Photoscapewinking

| Led a răspuns:

Picasa,photoshop.p astea le folosesc eu.dar majoritatea programelor de editat fotografii au aceasta optiune.la picasa mi se pare foarte usor.baftahappy

| Andrei_4408 a răspuns:

Frate daca vrei sa le tai adica crop vezi ca poti face treaba si cu paint

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Picasa sau paint

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarfece.

| tasmania a răspuns:

Faststone. Simplu, rapid si gratis.

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Corel Photo Paint, vine la pachet cu corel Draw

| HonneOnna a răspuns:

Photoshop,paint si Picasa

Răspuns utilizator avertizat
| tiger20 a răspuns:

Foarfeca

| AndreiBolos a răspuns:

Nero PhotoSnap

| AlexandraAlexutsa a răspuns:

Photoshop baby

| Andraaaaa2000 a răspuns:

Pixlr express... mi l a dat o prietena si de atunci nu am mai incercat altul. ai grija sa fie express t rog incearca l!puppy dog eyes

| shinestar03 a răspuns:

Photoscape(se descarca usor si gratis), Photoshop, eu mai folosesc si Ipiccy.

| EmyMartin94 a răspuns:

Picasa foarte practic si usor

| miriz a răspuns:

Picasa 3, photo shop, Microsoft office picture (pe asta cred ca deja il ai)... funda?

| CrstywC a răspuns:

PHOTOSHOP CS.2
Profesional

| stephstephanie a răspuns:

Photoscape.

| SapphirePhoenix a răspuns:

Nu ai nevoie de nimic pompos gen Photoshop pentru a taia poze!~ Photoscape le taie foarte usor si e gratis happy