| brunetteee a întrebat:

stiti cumva vreun program de taiat melodii?happydaca da ziceti-mi si mie. funda :*

Răspuns Câştigător
| CactusFlower a răspuns:

Da, stiu eu unul foarte bun.Se numeste "MP3 Cutter", si eu l-am folosit si mi-a convenit.Il gasesti pe net de descarcat.Hai,te las, sper ca ti-am fost de ajutor.Numai bine!

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Mp3 DirectCut

| KoWalSky a răspuns:

Mp3 cutter

| silver1864 a răspuns:

Windows movie maker... il au toti in calculator happy... apasa pe start -=>all programs, nimic complicatwinking.
sper ca te-am ajutat happy bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Văd că nu a menţionat nimeni programul Nero Wave Editor pe care (de obicei) îl ai în comp automat dacă ai instalat Nero Burning Rom.

| Seвi a răspuns:

Mp3 cut nu e asa de complex ia-ti free studio dvd video soft si cu el poti face tot ce vrei taia lipii lua melodii de pe youtube si orice site.