| PrivateUsername12345 a întrebat:

Ziua prietenei mele este in 10 zile :O Nu i-am cumparat nimic. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Andreea2611 a răspuns:

Un buchet de flori(poţi să faci loc unui bilet pe care scrii ceva frumos) si un set de cercei cu lănţisor happy

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cumpara-i ceva.Ce sfat mai vrei?

| Puckauca a răspuns:

Ii poti cumpara un parfum,o bratara,cercei, lantisor, un tablou cu voi doi, o geanta, si bineinteles un buchet de flori. Sper ca te-am ajutat.

| BeautyOfWeb a răspuns:

Un ceas, sau un glob de sticla personalizat cu poza voastra!

| AryennSm a răspuns:

Poti sa-i iei un parfum, ori un set de-ala cu maj multe cosmetice (gel de dus+ parfum+deodorant)... Sau chiar haine, accesorii... Creme de corp... Sau daca gasesti lantisor de-ala cu o inima rupta in doua, jumatate o iei tu si jumatate prietena ta...

| Morar_Catalin_1990 a răspuns:

Ia cauta aici http://www.reducerisihaine.com/. ai niste parfumuri, ceasuri, cosmetice, genti. vezi ce ii lipseste si cumpara--i ceva.

| Rose2005 a răspuns:

Ce ii place ei.
Parfum, esarfa, haine, papucei, oja, perna in forma de inimioara personalizata ( caută pe net caci eu am vazut), o poza cu voi doua, o excursie, o zi la spa, un animalut, o carte, manusi, fular...