| helena09 a întrebat:

1. Ce stiti despre managementul turismului si al comertului?
2.Este un domeniu de viitor?
3. Ce specializari poti avea daca absolvesti o facultate cu acest profil?

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Eu urmez economia comertului turismului si serviciilor, zic ca e de viitor deoarece are o arie mai larga de cuprindere de cat cotabilitatea sa zicem, dupa ce termin pot lucrez de la invatamant, la garda financiara sau vreo banca

1 răspuns:
| datesraluca a răspuns:

Este ok din puncul meu de vedere orice domeniu economic! Mai sunt multe alte specializari cum ar fi, contabilitate, finante-banci, marketing, toate sunt bune acum depinde ce iti place tie mai mult sa aprofundezihappysucces