| marinutzataize42453 a întrebat:

1. cel mai rapid raspuns primeste funda!
2.va rog sa ma ajutati: as dori un cont pe stardoll si sa fie superstar!
3.va dau vot+funda la fiecare raspuns pe care mi-l dati!
PS.:scuzati categoria!

Răspuns Câştigător
| Lorena_9198 a răspuns:

1. eu 2. nu am cont pe star doll 3 te rog sa fiu eu am doar 1 fundita

8 răspunsuri:
| anonyma15 a răspuns:

Poti f fi superstar doar daca platesti

| amykool a răspuns:

Marinutzataize42453 cine crezi ca o sa-ti dea daca era fara superstar mai ziceam ca iti dadea cineva dar si super star daca o ajuns la stadiul asta crezi ca cineva ti lar da? Mai gandeste-te inainte sa pui intrebarea!

| қɿ੮੮עՈυ੮ઽ a răspuns:

1.pisicutzkitynut-pe stardoll
2.parola-uite-acu
3.of of of, ce intrebare...

| andrutza1323 a răspuns:

Buna ca sa fie super star trebuie sa platesti.happy

| RiRi5846 a răspuns:

Mai bine platesti tu 2 euro ca nu o sa mori daca faci asta!happy

| marinutzataize42453 explică:

Stiu ca trebuie platit, dar se pot impartii conturile! atunci, dati-mi unul care nu e superstar si este cool va rog!

| marinutzataize42453 explică:

Cat de rapid puteti va rog!

| marinutzataize42453 explică:

Eu nu am nicio fundita, Lorena1